کتابخانه

پاورپوینت الزامات تربیت و آموزش رزمنده رسانه ای ppt

پاورپوینت الزامات تربیت و آموزش رزمنده رسانه ای ppt

گستردگی و تنوع فوق العاده رسانه ها در دنیای امروز به خصوص فضای مجازی، موجب شده است که ما در فضایی به سر ببریم که هر فرد به تنهایی بتواند در حوزه رسانه به ایفاء نقش موثر بپردازد و در دنیای بیکران رسانه ای امروز بر دیگران تاثیر گذار باشد. جمهوری اسلامی ایران در شرایط فعلی در حوزه رسانه قطعا نبردی بسیار بزرگ تر و پیچیده تر از جنگ سخت در پیش رو دارد که این خود نیاز به سازماندهی و طرح ریزی جدید در حوزه فرهنگ و رسانه را ضروری کرده است.

 

دانلود پاورپوینت

اینکه رهبر فرزانه انقلاب بارها بر مجاهدت در حوزه فرهنگ تاکید نموده اند و به افسران جنگ نرم فرمان آتش به اختیار داده اند موید دو موضوع اساسی است، اول اینکه باور داشته باشیم جنگ فرهنگی آغاز شده و دوم اینکه متوجه باشیم دستگاه مرکزی و مدیریت دفاع فرهنگی کشور دچار اختلال و دستپاچگی است؛ از این روست که رزمندگان و مجاهدین فرهنگی می بایست با الگو گیری از مجاهدین دفاع ۳۴ روزه خرمشهر، هر کدام جهان آرایی باشند در جبهه دفاع فرهنگی.

در سال های اول هشت سال جنگ تحمیلی، آنجاییکه نیروهای داوطلب آمادگی رزمی لازم را نداشتند فرماندهان کارآشنا با ایجاد مراکز آموزش نظامی و برپایی اردوهای طاقت فرسا سعی می کردند در اندک زمانی نیروهای تحت امر خود را به مرز آمادگی رزمی برسانند تا خلا رزمنده در جبهه ها مترفع گردد. این تاکتیک امتحان شده راهبرد تربیت و اعزام رزمندگان و مجاهدین رسانه ای به جنگ نرم امروز است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا