فیلم و عکس

ویدئو| محبت مجازی، احترام نمایشی

باگسترش استفاده از تلفن‌های همراه کاربران شبکه‌های اجتماعی شکل تازه‌ای از احترام به والدین، روابط خانوادگی، کودکی کردن، سفر رفتن و محبت ورزیدن را به نمایش می‌گذارند.

 امروزه زندگی افراد تحت تأثیر ابزارهای ارتباطاتی و شبکه‌های اجتماعی قرارگرفته و فضای مجازی نقش مهمی در زندگی ما ایفا می‌کند.

کاربران شبکه‌های اجتماعی شکل تازه‌ای از احترام به والدین، روابط خانوادگی، کودکی کردن، سفر رفتن و محبت ورزیدن را به نمایش می‌گذارند. بعضی افراد آن‌قدر سرگرم فضای مجازی و فالوورهایشان هستند که زندگی واقعی، فرزندان، همسر و گاه اعضای خانواده‌شان را فراموش کرده‌اند. این افراد به‌جای محبت‌های واقعی و وقت گذاشتن برای خانواده، این توجه را معطوف به فضای مجازی کرده و از این طریق ابراز محبت می‌کنند.

سالروز تولد پدر و مادر خود را در شبکه‌های اجتماعی با متن‌ها، تصاویر و ویدئوهای عجیب جشن می‌گیرند اما دریغ از یک احوالپرسی ساده! این‌گونه توجه کردن و احترام گذاشتن خصوصاً به بزرگ‌ترها احترام گذاشتن نمایشی است. احترام و توجهی که به غیر از لایک و جذب مخاطب مجازی نه برای فرد و نه برای شخص مربوطه هیچ فایده‌ای نخواهد داشت. پس احترام به والدین را نمایشی نکنیم و با محبت واقعی به اعضای خانواده نشان دهیم که همیشه در اولویت زندگی‌مان هستند.

در ادامه ویدئوی زیر را ببینید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا