اخبار

هر پست اینستاگرامی سلبریتی‌ها ۱۵ تا ۳۵ میلیون تومان!!

نشست «رسانه، افکار عمومی و بازنمایی رویداد» که در وزارت رفاه برگزار شده بود باعث شد تا عده‌ای از متخصصان دور هم جمع شوند. این وسط یکی از سخنرانان که از قضا عضو هیات علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور هم هست با اشاره به درآمدهای سلبریتی‌ها در فضای مجازی گفته است که سلبریتی‌ها در ایران از ۱۵تا۳۵ میلیون تومان می‌گیرند و در اینستاگرام پست می‌گذارند. جناب امیر ناظمی البته این را هم اضافه کرده که این مبلغ برای تلگرام ده میلیون تومان است.

جناب ناظمی به جایگاه شبکه‌های اجتماعی در دنیا اشاره کرده و گفته است: سلبریتی‌ها اصلی‌ترین بازیگران شبکه‌های اجتماعی هستند. دو نوع سلبریتی در حوزه عمومی و خصوصی داریم. شاهد کسب درآمد سلبریتی‌ها از شبکه‌های اجتماعی و اثرگذاری آنها هستیم. بالاترین درآمد از پست‌های اینستاگرامی در دنیا مربوط به خواننده مشهور سلنا گومز است؛ وی هر پست خود را ۵۳۰ هزار دلار می‌فروشد. در واقع با سلبریتی‌هایی مواجهیم که قرارداد فیلم و بازی می‌بندند، اما عمده درآمد آنها تحت‌الشعاع پست‌های اینستاگرامی است.

این وسط متن مهم‌تر است یا تصویر؟ جواب این سوال شما را هم استاد داده است: تصویر و ویدئو اکنون اثرگذارتر است. راهبرد سوم این است که نمی‌توان در مقابل بسیاری مسائل بی‌تفاوت بود و سکوت حاوی پیام تایید است و دیگر تاکتیک خوبی نیست. راهبرد چهارم نیز ارائه پیام ضمنی به جای پیام صریح است.

💢پ.ن: سلبریتی های عزیز پولش را میگیرند و حرفی را می زنند، مخاطب اما مجانی بازیچه می شود آنهم چه بازیچه ای.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا