اخبار

قابل توجه دانش آموزان و معلمان؛ دومین جایزه سوال_سرخ

شما می توانید طراح سوالات المپیاد سواد رسانه ای باشید!

همزمان با آغاز برگزاری سومین المپیاد سواد رسانه ای از سیزدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸، دومین «جایزه سوال سرخ» با محوریت طراحی سوالات خلاقانه برای دومین دوره المپیاد بین المللی سواد رسانه ای برگزار می شود. سال گذشته و همزمان با دومین دوره المپیاد نخستین دوره این جایزه طراحی شد و از ۵۰ سوال مرحله اول این آزمون، نیمی از سوالات مربوط به سوالات دریافتی جایزه سوال سرخ بوده است.

🔺سوالات برگزیده به نحوی که در آیین نامه جایزه آمده است در آزمون مرحله اولِ دومین دوره المپیاد بین المللی سواد رسانه ای مورد استفاده قرار می گیرند و ۳ سوال برتر به انتخاب دانش آموزانِ شرکت کننده در آزمون، نشان جایزه سرخ (سواد رسانه ای خلاق) را از آن خود می نمایند.

🔺برای این منظور تمامی علاقه مندان طراحی سوال سواد رسانه ای، اعم از معلمان و دانش آموزان محترم، می توانند سوالات خلاقانه خود را تا تاریخ ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۸ به آدرسِ ادمین تلگرام باشگاه به نشانیِ @IMLC_admin ارسال نمایند.

🔺به ۳ فردی که سوالاتشان به عنوان سوال برتر شناخته شود به ترتیب ۵۰۰ هزار تومان، ۴۰۰ هزار تومان و ۳۰۰ هزار تومان اهدا می شود. برای اطلاع بیشتر از جزئیات این جایزه می توانید آیین نامه این جشنواره که در ادامه آمده است را مطالعه نموده و نمونه سوالات سال گذشته المپیاد را از سایت باشگاه سواد رسانه ای دریافت کنید.
✅ارسال آثار از طریق ادمین تلگرام باشگاه به نشانیِ:
➡️ @IMLC_admin

✅اطلاعات تکمیلی در:
➡️ IMLC.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا