دوره ها

دوره جامع آموزش و جذب خبرنگار چندرسانه‌ای

برای نخستین بار در کشور با همکاری خبرگزاری مهر و سه مجموعه معتبر در حوزه خبر و رسانه دوره جامع آموزش و جذب خبرنگار چندرسانه‌ای برگزار می‌گردد.

به گزارش خبرنگار مهر برای نخستین بار در کشور با همکاری سه مجموعه معتبر در حوزه خبر و رسانه دوره جامع آموزش و جذب خبرنگار چندرسانه‌ای برگزار می‌گردد.
این دوره که با همکاری مدرسه نوآوری خبرگزاری مهر (مهرینو)، مدرسه هنر و رسانه آینه و مرکز آموزش آزاد دانشگاه سوره برگزار خواهد شد، شامل بیش از ۸۰ ساعت کلاس برخط، ۷ ساعت کلاس ضبط شده، جلسات تجربه نگاری رایگان و بهره‌مندی هنرجویان از منتورینگ مربیان با تجربه در طول دوره خواهد بود.

دوره جامع آموزش و جذب خبرنگار چندرسانه‌ای

ویژگی اختصاصی و نوآورانه این دوره ثبت نام هنرجویان در عرصه‌های تخصصی محتوایی از ابتدای دوره و تعریف پروژه‌های عملی توسط منتورها در طول دوره می‌باشد، به صورتی که هنرجو از ابتدا خود را عضو یک سرویس خبرگزاری (به انتخاب خود) دیده و در اثنا برگزاری دوره زیر نظر اساتید و منتورها ضمن آموزش فنون و تکنیک‌ها به تولید محتوا مبتنی بر سوژه‌های ارائه شده خواهد پرداخت و در انتها محصولات تولید شده در صورتی که از حدنصاب کیفی برخوردار باشند قابلیت انتشار در خبرگزاری مهر را پیدا خواهند نمود.

سرفصل‌های برگزاری این دوره شامل:
• مهارت‌های خبرنگاری و گزارشگری
• محتوای تولید صوتی و تصویری
• کاوشگری و پژوهش در وب
• روش‌های توزیع و جریان سازی محتوا
• مهارت‌های سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی می‌باشد.

دوره جامع آموزش و جذب خبرنگار چندرسانه‌ای

در انتها امکان جذب اعضای برگزیده دوره در تحریریه خبرگزاری مهرو دفاتر استانی آن به فراخور نیاز فراهم خواهد شد. (نکته: صرف شرکت در این دوره تعهدی برای خبرگزاری مهر جهت جذب نیرو ایجاد نخواهد کرد)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت مدرسه به نشانی www.mehrinno.ir مراجعه بفرمایید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا