اخبار

ارسال ۱۶۰ چکیده مقاله به همایش/ استقبال از محور کرونا و سواد رسانه‌ای

دبیر کمیته رسانه و تبلیغات سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی از ارسال ۱۶۰ چکیده مقاله به این رویداد خبر داد.

معصومه نصیری با بیان اینکه سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی آبان سال جاری برگزار خواهد شد، اظهار کرد: از میان ۱۶۰ چکیده مقاله ارسال شده برای همایش، ۱۱۸ مورد پذیرش شورای علمی قرار گرفته است.

وی با قدردانی از کسانی که در این رویداد علمی مشارکت کردند، افزود: پژوهشگرانی که چکیده آنها مورد پذیرش قرار گرفته می‌توانند تا پایان مرداد ماه و از طریق سایت این همایش به آدرس milconf.ir اصل مقالات خود را ارسال کنند.

وی با بیان اینکه محورهای همایش با مرکزیت بحث «حکمرانی» اعلام و اطلاع رسانی شد، تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، محور «کرونا و سواد رسانه‌ای» نیز به صورت ویژه در بین محورها قرار گرفت که با استقبال پژوهشگران نیز مواجه شد. مساله‌ای که اساسا مدل‌های حکمرانی را نیز تحت تاثیر خود قرار داده و تحولاتی را رقم زده است.

دبیر کمیته رسانه و تبلیغات سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی اعلام کرد: همایش در صورت فراهم بودن شرایط و کاهش خطرات متاثر از کرونا به صورت حضوری و در غیر این صورت در قالب‌های مجازی که متعاقبا اعلام خواهد شد، برگزار می‌شود.

نصیری یادآور شد: این همایش از درجه علمی ISC برخوردار است و ذیل شش حوزه موضوعی «نسبت حکمرانی نوین و سواد رسانه‌ای»، «بومی‌سازی ادبیات نظری سواد رسانه‌ای»، «مردمی‌سازی سواد رسانه‌ای»، «سواد رسانه‌ای و فعالیت رسانه‌ها»، «کارگزاران و سواد رسانه‌ای» و «کاربردسازی سواد اطلاعاتی» توسط دانشگاه امام صادق(ع) و مشارکت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

👉http://fna.ir/exrkgz
👉mehrnews.com/xS42f (http://%F0%9F%91%89mehrnews.com/xS42f)
👉https://media.shafaqna.com/news/497867
👉https://iqna.ir/fa/news/3904081

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا