اخبار

آخرین اخبار درباره المپیاد سواد رسانه ای

اطلاعیه شماره۲

🟣 جزئیات جدید مرحله اول المپیاد سواد رسانه‌ای اعلام شد.
پس از انتشار اطلاعیه تغییرات کرونایی المپیاد سواد رسانه ای در اطلاعیه دوم برنامه آموزش مجازی کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای منتشر شد.

🟣همچنین در این اطلاعیه شرکت در پویش آنتی کرونا بخشی از نمره این آزمون در نظر گرفته شد!

 

 

طراح سوالات المپیاد سواد رسانه‌ای‼️

🔺به گزارش باشگاه سواد رسانه ای، همزمان با برگزاری چهارمین المپیاد سواد رسانه ای ، سومین «جایزه سوال سرخ» با محوریت طراحی سوالات خلاقانه برای مرحله اول المپیاد سواد رسانه ای برگزار می شود. ادوار گذشته المپیاد از ۵۰ سوال مرحله اول این آزمون، نیمی از سوالات مربوط به سوالات دریافتی از مسیر جایزه سوال سرخ بوده است که در این دوره نیز به همین شکل خواهد بود.

🔺سوالات برگزیده به نحوی که در آیین نامه جایزه آمده است در آزمون مرحله اولِ چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه ای مورد استفاده قرار می گیرند و ۳ سوال برتر به انتخاب دانش آموزانِ شرکت کننده در آزمون، نشان جایزه سرخ (سواد رسانه ای خلاق) را از آن خود می نمایند.

🔺برای این منظور تمامی علاقه مندان طراحی سوال سواد رسانه ای، اعم از معلمان و دانش آموزان محترم، می توانند سوالات خلاقانه خود را تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در سایت باشگاه سواد رسانه‌ای بارگزاری کنند.

🔺به ۳ فردی که سؤالاتشان به عنوان سوال برتر شناخته شود به ترتیب ۵۰۰ هزار تومان، ۴۰۰ هزار تومان و ۳۰۰ هزار تومان اهدا می شود.
🔺برای اطلاع بیشتر از جزئیات این جایزه می توانید آیین نامه این جشنواره و نمونه سوالات سال گذشته را از سایت باشگاه سواد رسانه‌ای دریافت کنید :imlc.ir

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا